ראשי » ספרים » ~ חדשים ~ » ספרי קריאה » ברגע האמת - רב מכר (בקניית 2 ספרים ומעלה כל ספר ב50 שח בלבד)
80 ₪ 57 ₪ NIS
+ -
ברגע האמת - רב מכר (בקניית 2 ספרים ומעלה כל ספר ב50 שח בלבד)
חדש בהוצאת כנרת זמורה-ביתן: 'ברגע האמת', הרבי מלובביץ' והדיאלוג הביטחוני-מדיני עם מקבלי ההחלטות בישראל • מאת: העיתונאי שלום ירושלמי, והעיתונאים החב"דיים יוסי אליטוב ואריה ארליך
פרטים נוספים
מק"ט: 10392
מחבר: שלום ירושלמי, יוסי אליטוב ואריה ארליך
מוציא לאור: כנרת זמורה ביתן
תאריך הוצאה לאור: אדר, תשע"ז
מספר עמודים: 476
מחיר קטלוגי: 94 ₪
פורמט הדפסה: סטנדרטי
סוג כריכה: רכה
מידע נוסף

"את ביקורו הראשון בארצות הברית, לאחר שנבחר לראשות ממשלת ישראל, פתח מנחם בגין בחדרו של הרבי מלובביץ'. יצחק רבין ושמעון פרס נועדו איתו לשיחות מעמיקות, בסוגיות אסטרטגיות וביטחוניות. האלוף אריאל שרון הופתע מניתוחיו בנושאים צבאיים, כמו "קו בר-לב" ואיום הטילים הסובייטיים במצרים. ראש אמ"ן האלוף אהרון יריב התכתב עמו בשפת קודים שעסקה בפעולות חשאיות של צה"ל, במאמצי המודיעין בארצות ערב, בקשרים עם המורדים הכורדים בעיראק, ובנושאים אחרים מתחום הדמדומים שבין הגלוי והנסתר.מתברר כי ממקום מושבו, במשרד קטן בשכונת פרוורים בברוקלין ניהל רבי מנחם-מענדל שניאורסון מערכת קשרים הדוקה ומפתיעה עם צמרת ההנהגה המדינית והביטחונית בישראל. הוא היה מעודכן בזמן אמת בדיונים החסויים ביותר, הביע את דעתו בשאלות הקיומיות של המדינה, והציג משנה מדינית וביטחונית סדורה לעתידה של ישראל.בספר תיעודי ראשון מסוגו נחשפת מערכת הקשרים המיוחדת הזאת. ראש הממשלה בנימין נתניהו, ראש השב"כ לשעבר יעקב פרי, מזכיר הממשלה לשעבר השופט אליקים רובינשטיין, ראש משלחת משרד הביטחון בארצות הברית לשעבר יוסי צ'חנובר ועוד אישי מפתח בעבר ובהווה - חושפים לפני העיתונאים שלום ירושלמי, יוסי אליטוב ואריה ארליך, את עומק המעורבות והאכפתיות של הרבי מלובביץ' לצרכיה הביטחוניים והמדיניים של ישראל ולעתיד העם היהודי בעולם משתנה ורווי אתגרים. "הרבי מלובביץ' הוא דמות יוצאת מן הכלל. חלקים גדולים בעם נשענו על כתפיו, בשעות אבל ובשעות שמחה. אין לזה אח ורֵע בהיסטוריה של הדורות האחרונים. זאת מנהיגות בסדר גודל של דור הנביאים...הדברים שהרבי אמר לי, על הצורך לעמוד בגאון על האמת ולומר אותה בלשון ברורה – הם נר לרגליי, תמיד ובכל מקום. זה לא רק לשמור על הארץ; זה גם לומר את האמת, בלי להיבהל"  

ראש הממשלה בנימין נתניהו, בריאיון מיוחד לספר

"הדברים שהשמיע הרבי באוזני היו ניתוח ביטחוני מבריק, מדויק מאוד, כזה שמגלה הבנה בתהליכים בין-לאומיים ויודע לשרטט מראש את מפת הטרור העולמית. זה חריג, גם ברמת הדיוק וגם בעומק ההבנה וההעמקה בתהליכים עולמיים. אני מסופק אם מישהו מקברניטי המודיעין שלנו וקברניטי המודיעין בעולם היו מסוגלים לרדת לרזולוציה הזאת"  

ח"כ יעקב פרי, ראש השב"כ לשעבר

"מאוד הופתעתי מהעובדה שרב דתי, רבי, מבין היטב בנושאים צבאיים. עיניו של הרבי, עיני הפלדה החודרות, הביטו לתוך עיני, והמבט שלו מאוד חימם אותי. הוא דיבר איתי על נושאי אסטרטגיה צבאית – כיצד להגן על סיני ועל תעלת סואץ" 

ראש הממשלה אריאל שרון ז"ל

"זו היתה שיחה מרתקת. חשתי שפגשתי דמות מיוחדת במינה. אדם שמצד אחד חי בעולם של תורה, ומאידך - בעל מבט מפוכח ופרקטי על המציאות הריאלית בכל מקום בעולם, לצד רגישות רבה להמשך קיומו של עם ישראל"  

ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל

קטגוריות

The Lawyer and the Mystic

The lawyer & the mystic profiles a life of seeming success relived during an unexpected encounter with death. The sagely teachings mouthed by the Mystic in this story - penetrating perspectives onm happiness, purpose and responsibility - belong wholly to the Rebbes of Chabad, condensed and reframed to give readers of every race, religion or creed access to their wisdom.

היא שיחתי - חלק ב' - במדבר-דברים

לקט משיחות הרבי מליובאוויטש לפרשיות השבוע, מבוארות וכתובות בשפה קולחת, מזווית נשית. מאת מעיין הנדלר.

פניני התניא - סט 13 כרכים (כולל הספר החדש!) 550 ₪ 520 ₪

סט ביאור התניא 'פניני התניא' ביאור התניא הפופולרי מאת המשפיע החסידי הרב לוי יצחק גינזבורג.

ביאור תניא - 9 כרכים 450 ₪ 399 ₪

סדרת ספרים המבארת את ספר התניא מתחילתו עד סופו ובנוסף מבוארים מושגי היסוד בביאור רחב. כולל הכרך החדש על קונטרס אחרון

תורת מנחם - התוועדויות (תשמ"ב-תשנ"ב) סט 45 חלקים 2000 ₪ 1900 ₪

תורת מנחם - התוועדויות זוהי הסדרה הגדולה ביותר של הרבי. היא משתרעת על פני למעלה ממאה כרכים המתעדים בדייקנות מרבית כמעט את כל שיעוריו ושיחותיו מאז עלה על כס הנשיאות.

להרשמה לניוזלטר
© כל הזכויות שמורות להיכל מנחם