ראשי » ספרים » ספרי קריאה » ספרי קריאה » ר' מאיר - החסיד שאמר 'הנני'
45 ₪ NIS
+ -
ר' מאיר - החסיד שאמר 'הנני'
תולדות חייו של הרב מאיר פריימן ע"ה
פרטים נוספים
מק"ט: 5687
תאריך הוצאה לאור: שבט תשע"ד
מספר עמודים: 271
מחיר קטלוגי: 45 ₪
פורמט הדפסה: סטנדרטי
סוג כריכה: סקיי
מידע נוסף

מדברי ההקדמה:אבא כל ימיו היה חייל - חייל של הרבי מחיילי בית דוד שאינם מרפים ואינם מתייאשים להביא את הגאולה לעולם! לא היה אפשר לראותו בחוסר מעש כל הזמן היה עסוק בענייני ציבור ובכל רגע פנוי התיישב ללמוד תורה. כחייל לא התחשב בדעתו האישית למרות שהיה אדם שקול מאוד, אלא עשה מה שהרבי אומר.רק סמלי הוא שבשבתות אבא אהב לקרוא לנו קטעים מ"ליקוטי דיבורים", בהם נפרשה לפנינו מסירות נפשו של הרבי הריי"צ. הוא מספר שם על מוסדות החינוך שהקים בסתר, על ששלח את חסידיו לייסד ישיבות וחדרים למרות שידע כי רוב הסיכויים שיתפסום וישלחום לארץ גזירה...וכאשר אחד נתפס ונשלח לסיביר, שלח הרבי חסיד אחר במקומו - אל תוך האש!אבא, כשלקח על עצמו את המוסד הזה, שקרוי על שם אדמו"ר הריי"צ - מוסד לחינוך ילדי ישראל שהרבי כה מייקר, ידע שהוא נכנס למערכה קשה.הוא ידע שהוא מתקדם לכיוון האש.אך הכוח האדיר הזה של הרבי, המתעקש להביא את הגאולה, דחף אותו קדימה, להמשיך ולהחזיק את המוסדות של הרבי. גם כשראה את לשונות האש לא נרתע! הוא לא הלך אחורה, למרות שיכול היה לעשות זאת."אני לא אעזוב את המערכה", אמר.והוא נכנס לתוך האש! ועלה בלהבה אל הרבי, שבשבילו מסר את כל מה שיש לו.

קטגוריות

Avi's Choice - A Story about Bikur Cholim - Visiting the Sick

Avi is all set to go out with his friends when he overhears his father on the phone. Grandpa isn't feeling too well and Avi is the only one able to visit. Should he make his friends wait? Should he disappoint his Grandpa? His parents give him the choice, but he is torn. Avi's Choice explores the struggle of putting others first and delivers the satisfaction of a choice well made.

טור ושו"ע משולב - סט 38 כרכים - הוצאה חדשה תשע"ז 3500 ₪ 2949 ₪

ארבעה טורים השלם "שירת דבורה" ושולחן ערוך הבהיר - מהדורה משולבת 38 כר' גובה: 33 ס"מ

תורת מנחם - התוועדויות (תשמ"ב-תשנ"ב) סט 45 חלקים 2000 ₪ 1900 ₪

תורת מנחם - התוועדויות זוהי הסדרה הגדולה ביותר של הרבי. היא משתרעת על פני למעלה ממאה כרכים המתעדים בדייקנות מרבית כמעט את כל שיעוריו ושיחותיו מאז עלה על כס הנשיאות.

סט "שמירת" מאת הרב גדסי - 10 כרכים 500 ₪ 450 ₪

הלכות משו"ע אדמו"ר הזקן, מבוארות בלשון קלה וברורה

להרשמה לניוזלטר
© כל הזכויות שמורות להיכל מנחם