ראשי » ספרים » ספרי קריאה » ספרי קריאה » אדמורי חב"ד ויהדות אוסטריה
45 ₪ NIS
אינו זמין במלאי
אדמורי חב"ד ויהדות אוסטריה
הספר סוקר את פעלם של רבותינו נשיאינו, אדמו"ר הרש"ב, אדמו"ר והריי"צ והרבי נשיא דורנו, אשר ביקרו פעמים רבות בוינה ובמקומות המרפא הסמוכים לה, פורקרסדורף ופרכטלדסדורף, בין השנים תרמ"ה ותרח"צ.
פרטים נוספים
מק"ט: 5649
מחבר: הרב זושא וולף
תאריך הוצאה לאור: חשוון תשע"ד
מחיר קטלוגי: 45 ₪
פורמט הדפסה: סטנדרטי
סוג כריכה: סקיי
מידע נוסף

הספר סוקר בפרטיות את כל ביקוריהם באוסטריה, ומביא תיעוד היסטורי רב ערך על מערכת הקשרים והפעילות שהיו לרבותינו נשיאינו עם אישים שונים באוסטריה, בהם השפיעו רבות את הנעשה ביהדות אוסטריה.בספר נחשפים סיפורים חדשים רבים ורבי ערך על תקופות שהותם של הרבי הריי"צ והרבי נשיא דורנו באוסטריה, כפי שסופרו על ידי אישים ברי סמכא.הספר החדש "אדמו"רי חב"ד ויהדות אוסטריה" יצא לאור על ידי מרכז חב"ד ליובאוויטש באוסטריה, ובעריכתו של הסופר ואיש הספר החב"די הרב זושא וולף, אשר כבר ערך והוציא לאור סדרה של ספרים המתעדים את פעלם של רבותינו נשיאינו במדינות שונות, ובהם "דיעדושקא - הרבי מליובאוויטש ויהדות רוסיה", "אדמו"רי חב"ד ויהדות גרמניה", וכן "אדמו"רי חב"ד ויהדות רומניה".הספר מלווה בכמאה וחמישים תמונות ומסמכים השייכים לביקורי ולפעולות רבותינו נשיאינו באוסטריה, בהם שורה של מסמכים וכתבי יד מרבותינו נשיאינו בפרסום ראשון.

נייר כרומו. 350 עמודים. הדפסה צבעונית

קטגוריות

Mission Impossible

The secret plot to rescue the Rebbe, Rabbi Yosef Yitzchak Schneerson of Lubavitch, from the Nazis, led by none other than the chief of Nazi intelligence working against the Nazis, is presented here for the first time for young readers by Zalman Ruderman.

קומיקס התולדות - האדמו"ר הזקן

מסדרת התולדות לילדים

קומיקס המופתים - 3

נפלאות הרבי מליובאוויטש

הפרשה מספרת לי - סט 5 כרכים 600 ₪ 550 ₪

פרשת השבוע לילדים בליווי ציורים מרהיבים. דפים בציפוי למינציה. סט חמש כרכים - בראשית-דברים

תורת מנחם - התוועדויות (תשמ"ב-תשנ"ב) סט 45 חלקים 2000 ₪ 1900 ₪

תורת מנחם - התוועדויות זוהי הסדרה הגדולה ביותר של הרבי. היא משתרעת על פני למעלה ממאה כרכים המתעדים בדייקנות מרבית כמעט את כל שיעוריו ושיחותיו מאז עלה על כס הנשיאות.

סט "שמירת" מאת הרב גדסי - 10 כרכים 500 ₪ 450 ₪

הלכות משו"ע אדמו"ר הזקן, מבוארות בלשון קלה וברורה

להרשמה לניוזלטר
© כל הזכויות שמורות להיכל מנחם